MEDYAJ CREATIVE

Yaratıcı Çözümler Üretiyoruz

E-ticaret, Dijital Ajans Hizmetleri, Web Sitesi Tasarımı, SEO, Kurumsal Web Çözümleri, Google AMP Tasarımlar, Google Cloud, Amazon ve Yandex Entegreli Yazılımlar, Mobil Uygulamalar, Digital Growth, Digital Marketing, Sosyal Medya Yönetimi, Raporlama Hizmetleri ve Daha Fazlası...

Misyon

Alanımızdaki konularda araştırma geliştirmeye büyük önem vermek, şirketlere ve bireylere teknolojik konularda danışmanlık hizmeti vermek ve dünya ölçeğinde bir marka olmak.

Vizyon

Profesyonel ekibimizle web tasarım ve yazılım konularında hizmet veren, dünya standartlarında alanında öncü bir yapı oluşturmak, B.T. alanında yurtiçi ve dışında rekabet edebilir bir marka olmak.

Dürüstlük, Empati ve Esneklik

Herşeyin Başladığı Yer

Hizmet pazarlama alanına yenilik getirerek şirketlerin dijital çağa uyum sağlamasına yardımcı oluyor. Hiçbir şeyi harika bir şeye dönüştürmede uzman!

Vizyonumuz, başarının dijital nabzını tuttuğu bir gelecek ve biz de bunun yolunu açıyoruz.
Başkaları için dürüstlük, doğruluk ve samimi bir yürekle iş yapmaya inanıyoruz. İhtiyaç duymadığınız bir şeyi size satmayacağız. İşinizi almak için yalan söylemeyeceğiz. Size şefkat ve saygıyla davranacağız.
SEO, Arama motorlarında bulunma sanatıdır. Siteniz arama motorlarında belirgin bir şekilde görünmedikçe, potansiyel müşteriler işlerini başka yerlere götürecektir.
Tüm sitelerimizi WordPress (wordpress.org) adı verilen dünyanın en iyi açık kaynaklı CMS'si ile oluşturuyoruz. Bu, müşterilerimizin sitelerindeki TÜM içeriği dünyadaki herhangi bir bilgisayardan yönetmelerine olanak tanır. Sınırsız sayfa, gönderi, resim, doküman, medya vb. ekleyin.
İş dünyasında zamanın para olduğunu biliyoruz, bu nedenle (kendimiz ve müşterilerimiz için) gerçekçi son tarihler belirler ve bunlara bağlı kalırız.